Brian Tracy i Tajemnice efektywnego przywództwa

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

&„,Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracę przy osiąganiu celów kogoś innego&”,Najlepsze strony zarządzania ludźmiLos dał Ci wyjątkową szansę wpływania na zastępy innych ludzi &—, Twoich podwładnych, współpracowników, przyjaciół. Chcesz celująco wywiązać się z tego zadania? Pobieraj nauki tylko u wybitnych. Brian Tracy w sposób jasny i błyskotliwy przekaże Ci wskazówki, jak stać się liderem idealnym. Jak wywoływać w ludziach zapał podobny do Twojego, zarażać entuzjazmem i wzbudzać kreatywność? Na każdej stronie odkrywaj pasję, którą masz już w sobie. Złote myśli odmieniające każdy dzień.Orzeźwiające krople natchnienia.Zastrzyki siły i zapału.Mała książka o wielkiej motywacji.

zaphiel | 2010-11-14

Mi się wydaje, że 'Leadership' jako pojęcie jest mocno przeceniany.