Duchowy manifest. 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata

Tłumaczenie: Filip Kowalczyk
Wydawnictwo: Sensus
Manifest Your Destiny: The Nine Spiritual Principles for Getting Everything You Want
poradniki

Wsłuchaj się w wewnętrzny głos * Nowa filozofia pozytywna * 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata * Moc pragnień i świadomości duchowej Oto książka filozoficzna dla każdego z nas, bez zbędnego zadęcia, wyszukanej elokwencji, trudnych terminów. Grecki termin filozofia dosłownie oznacza umiłowanie mądrości . Książka Duchowy manifest. 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata uczy, jak być rozsądnym w kwestii własnego życia i zyskać

Dawid | 2010-09-20
Przeczytana: 20 września 2010

Zdecydowanie odradzam książkę tym, którzy podchodzą racjonalnie do życia. Mnie osobiście po kilkunastu stronach zaczęła bardzo denerwować i drażnić. Dobra dla osób lubujących się w wielokrotnie powtarzanych słowach: "Bóg", "natura" itp. Filozoficzne nurty poznania są dobre jeżeli chodzi o historię filozofii. Osobiście szukałem ciekawego spojrzenia na siebie i swoje życie by móc korygować swoje wady, a dostałem mały, "boski" podręcznik dla opętanych.

Lawenda | 2013-12-30

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

lubiē czytać manifesty

orchideaidea | 2013-10-17