Duchowy manifest. 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata

Okładka książki Duchowy manifest. 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata Wayne W. Dyer
Wayne W. Dyer Wydawnictwo: Sensus poradniki
poradniki
Manifest Your Destiny: The Nine Spiritual Principles for Getting Everything You Want
Sensus
2007-01-01
2007-01-01
Filip Kowalczyk
duchowość manifest duchowy porządek wszechświata

Okładka książki Wspomnienia nieba Wayne W. Dyer, Dee Garnes
Wspomnienia nieba Wayne W. Dyer, Dee ...
Okładka książki Rozmowy mistrzów o najważniejszych prawach życia Wayne W. Dyer, Esther Hicks
Rozmowy mistrz... Wayne W. Dyer, Esth...

Niestety książka w ogóle mi się nie spodobała. Wstyd się przyznać, ale nawet nie przeczytałam jej do końca. Autorowi brakuje realizmu i całość kojarzy mi się z typowymi opowiastkami w stylu New Age. Być może w dalszej części - tej, do której nie dotrwałam - jest lepiej, ale tego nie już nie wiem. I pewnie się nie dowiem.

Zdecydowanie odradzam książkę tym, którzy podchodzą racjonalnie do życia. Mnie osobiście po kilkunastu stronach zaczęła bardzo denerwować i drażnić. Dobra dla osób lubujących się w wielokrotnie powtarzanych słowach: "Bóg", "natura" itp. Filozoficzne nurty poznania są dobre jeżeli chodzi o historię filozofii. Osobiście szukałem ciekawego spojrzenia na siebie i swoje życie by móc korygować swoje wady, a dostałem mały, "boski" podręcznik dla opętanych.

lubiē czytać manifesty

lubiē czytać manifesty

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Rozwój Duchowy/Religie/Filozofia
  • Moje półkowniczki