Szczęście przez samodzielność. Umiesz liczyć, licz na siebie

Wydawnictwo: Sensus
9788324611966
poradniki

Egoiści też chcą być szczęśliwi doświadczaj radości bycia sobą nie poddawaj się manipulacji weź szczęście we własne ręce Indywidualność w dziewięciu lekcjach Czujesz, że ktoś Tobą manipulujea Otoczenie wywiera na Ciebie presjęa Media kształtują Twoje opinie na każdy temata Rodzina wie lepiej, co dla Ciebie dobrea zawsze pamiętaj, że dysponujesz własną tajną bronią. Posiadasz wolę oraz własne zdanie i nie zawahasz się ich użyć! Wszystko zaczyna się we wczesnym dzieciństwie. Najpierw musimy dopaso

Krzysztof Ż | 2015-10-12
Przeczytana: 13 października 2015