Muszle w kapeluszu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szkice". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biuro Literackie
978-83-63129-08-8
Fox Mulder

Zebrane w tomie szkice o poezji i prozie, rozmowy z pisarzami, recenzje oraz nowe przekłady poetyckie układają się w swoiste kompendium wiedzy o najnowszej i nieco starszej literaturze niemieckojęzycznej. Wśród błyskotliwie omawianych przez Kopackiego autorów znaleźli się m. in. Rilke i Trakl, Bachmann i Grünbein, Sebald, Süskind i Jelinek. Muszle w kapeluszu są wyjątkowym podręcznikiem czytania ze zrozumieniem.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/pl/open/catalog/on/product/id/113928

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/pl/open/catalog/on/product/id/113928