Dowody w procesie karnym

Wydawnictwo: ABC
83-85148-25-6
pirat_ta

Książka zawiera bogaty zbiór poglądów Sądu Najwyższego, wypowiadanych w okresie ostatniego ćwierćwiecza ( 1970-1994) a dotyczących problematyki dowodowej w procesie karnym. Zostały one przez autorów usystematyzowane oraz opatrzone objaśnieniami i uwagami, co pozwoliło przedstawić je w postaci zwartej całości. książka przeznaczona jest dla prawników zajmujących się problematyką karnoprocesową. Celem jej jest dostarczenie, zwłaszcza praktyce, narzędzia pozwalającego łatwiej rozwiązywać złożone kwestie dowodowe.

źródło opisu: okładka

pirat_ta | 2012-06-23