Angličtina pro samouky : výuka jazyka přímou metodou
83-7423-674-4

Podręcznik ten pomaga w nauce języka angielskiego bez obecności lektora. Podręcznik stara się na każdej stronie wzbudzić aktywne zainteresowanie uczącego się.W każdej lekcji prezentowane są rzeczywiste sytuacje wraz z odpowiednim zasobem słownictwa. Podręcznik uwzględnia potrzeby samouków. Książka prezentuje nowe podejście do nauki języka, oferuje humor i powtórki. Jest znakomita bez względu na to, gdzie i z kim się uczycie.

źródło opisu: Olesiejuk, 2006

Monika | 2013-01-02
Na półkach: Moje książki
Przeczytana: 2010 rok
Dorota | 2017-02-02
Na półkach: Moja biblioteczka :)
Hekate | 2015-07-27
Małgosia | 2015-04-07