Angličtina pro samouky : výuka jazyka přímou metodou
83-7423-674-4
popularnonaukowa

Podręcznik ten pomaga w nauce języka angielskiego bez obecności lektora. Podręcznik stara się na każdej stronie wzbudzić aktywne zainteresowanie uczącego się.W każdej lekcji prezentowane są rzeczywiste sytuacje wraz z odpowiednim zasobem słownictwa. Podręcznik uwzględnia potrzeby samouków. Książka prezentuje nowe podejście do nauki języka, oferuje humor i powtórki. Jest znakomita bez względu na to, gdzie i z kim się uczycie.

źródło opisu: Olesiejuk, 2006

źródło okładki: Olesiejuk, 2006

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!