Owady polski chrząszcze

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Czy wiesz, gdzie i jak brzmią chrząszczea Jak się porozumiewająa Czy chcesz poznać ich zwyczaje i dowiedzieć się, dlaczego zakuły się w potężne pancerzea Ta książka jest dla Ciebie!Czy wzdrygasz się czasem, gdy straszny czarny chrząszcz szybko przebiegnie tuż koło Twoich nóg lub głośno brzęcząc, wpadnie wieczorem do oświetlonego pokojuaTa książka jest dla Ciebie!Czy wiesz, że oprócz biedronki siedmiokropki żyje w Polsce co najmniej 6810 gatunków chrząszczya Chrząszcze są najbogatszą grupą polskich owadów, ogromnie rozmaitą pod względem wielkości i kształtu. Warto poznać je bliżej i przekonać się, że barwami nie ustępują motylom, a zwyczaje godowe miewają równie skomplikowane i wymyślne jak ptaki.

Jarmo | 2010-12-10

Przepiękne zdjęcia! Pozycja napisana z dużym humorem oraz językiem odpowiednim nawet dla laików.

Edrie | 2016-03-14
Na półkach: Przyroda, Przeczytane, Posiadam