Siostry wampirki. Mistrz drakung-fu

Tłumaczenie: Anna Chudaszek
Cykl: Siostry Wampirki (tom 7)
Wydawnictwo: MAK Verlag
Die Vampirschwestern. Der Meister des Drakung-Fu
jagarkar

7 część fascynującej przygody półwampirzych bliźniaczek!! Daka i Sylwania mają nowe hobby. Długie godziny spędzają na czacie na Wampir WC – portalu społecznościowym dla wampirów. Poznają tam wampgoła Kerula, mieszkającego w Mongolii młodego wampira i wojownika drakung-fu. Gdy Kerul zostaje wypędzony z rodzimej wioski, udaje się po ratunek do Niemiec. Prosto do swoich nowo odkrytych wirtualnych bliźniaczek. Siostry wampirki przywitają Kerula serdecznym pacnięciem w głowę i z zapałem pomogą mu wyjawić długo skrywaną rodzinną tajemnicę. W 2012 roku w kinach!

źródło opisu: Wydawnictwo MAK Verlag, 2011

źródło okładki: http://www.makverlag.eu/store/wampirki-kasliwi-goscie-123.html

| 2017-11-02

Na portalu społecznościowym dla nastoletnich wampirów Daka i Sylwania poznały spoją ,,wampirską duszę".
W książce opisano dokładnie życie kolegi z Mongolii i co się z nim stało. Po tym jak przybył do swoich przyjaciółek, dzieją się niesamowite przygody! Pełna wrażeń czytałam z fascynacją każdy rozdział! Polecam!

Luna | 2016-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Dalsze przygody Daki i Sylwanii ;) Serdecznie polecam zwłaszcza na poprawę humoru!!!!! Tym razem Siostry Tepes, poznają swojego internetowego bliźniaka,który mieszka w Mongolii......Oj będzie się działo!!!! ;)

kinga201s | 2012-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2012

Wcześniejsze części bardzo mi się podobały, ale ta była tak nudna, że nie chciało mi się jej czytać. Zapamiętałam jedynie smoka-jaka i wirtualnego brata xD