Siostry wampirki. Nalot kąśliwych gości

Tłumaczenie: Anna Chudaszek
Cykl: Siostry Wampirki (tom 6)
Wydawnictwo: MAK Verlag
Die Vampirschwestern. Bissige Gäste im Anflug
jagarkar

6 część fascynującej przygody półwampirzych bliźniaczek!! Na bardziej mrożący krew w żyłach pomysł siostry Daka i Sylwania oraz ich przyjaciele chyba nie mogli wpaść! Piknik o północy na Wzgórzu Kości! Właśnie rozpoczynają ucztę, gdy na nocnym niebie zaczyna krążyć tuż nad nimi kilka przerażających nietoperzy olbrzymów. Jak one śmiały, przecież nikt tych cuchnących bestii nie zapraszał! Ale zdaje się, że nie chodzi im jedynie o kawałek trzęsącego się budyniowego pająka. Kto padnie ich ofiarą?

źródło opisu: Wydawnictwo MAK Verlag, 2011

źródło okładki: http://www.makverlag.eu/store/wampirki-kasliwi-goscie.html

| 2017-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017

Niesamowite co może się zdarzyć bohaterką książki! Dziewczyny mają już przyjaciół i teraz muszą pokonać stwory, by odzyskać bliskich. Czy wszystko jednak pójdzie po ich myśli?

tosboker | 2015-12-13
Przeczytana: 26 grudnia 2014

Książka fajna dla dziewczyn w wieku 11+, spodziewałam się troszkę więcej, ale fajna jako krótka lektura na wieczór.

Justynka | 2013-07-31

Czasami nudnawa, jeżeli byłaby druga cz. to prawdopodobnie bym po nią nie sięgnęła. Nie polecam.