Atlas anatomii człowieka Sobotta. Tom 1. Głowa, szyja, kończyna górna

Okładka książki Atlas anatomii człowieka Sobotta. Tom 1. Głowa, szyja, kończyna górna Johannes Sobotta
Johannes Sobotta Wydawnictwo: Urban & Partner zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Atlas der Anatomie des Menschen Sobotta. Band 1 Kopf, Hals, obere Extremitat
Urban & Partner
2006-01-01
2006-01-01
W. Woźniak, K.S. Jędrzejewski
zdrowie medycyna

Okładka książki Anatomia i fizjologia człowieka Aleksander Michajlik, Witold Ramotowski, Witold Sylwanowicz
Anatomia i fiz... Aleksander Michajli...
Okładka książki Anatomia człowieka t.1-5 Adam Bochenek, Michał Reicher
Anatomia człow... Adam Bochenek, Mich...
Okładka książki Biochemia Harpera ilustrowana Daryl K. Granner, Robert K. Murray, Victor W. Rodwell
Biochemia Harp... Daryl K. Granner, R...
Okładka książki Histologia Jacek Malejczyk, Wojciech Sawicki
Histologia Jacek Malejczyk, Wo...

Świetny atlas, ładne i czytelne ryciny, no i co najważniejsze-niesamowite wspomnienia związane z jego czytaniem i analizowaniem. A sama nauka,bo o niej mowa, polegała na otwarciu zielonego, jak mój stan wiedzy na egzaminie, aczkolwiek jakże pożytecznego podręcznika ś.p. profesora Woźniaka oraz ww atlasu. Już chyba na zawsze wszystkie tomy tego niezmiernie bogatego i kolorowego dzieła zostaną na mojej półce. Repetitio est mater stiudiorum. A co życie przyniesie- zobaczymy. Na pewno polecam do nauki, jeden z najlepszych atlasów, cenowo- jak najbardziej rozsądny. W nauce na pierwszym roku lekarskiego pomógł mi też atlas Sinielnikowa, ale fundamentem był atlas Sobotty. Bardzo fajnym dodatkiem są uwagi kliniczne. Urozmaiciły mi one naukę. W późniejszym toku nauczania kojarzenie niektórych aspektów klinicznych bardzo się przydaje. A anatomia to absolutna podstawa jeśli chodzi o nauki medyczne. Życzę wszystkim wytrwałości w studiowaniu, no i-co najważniejsze- powodzenia na egzaminach!

Korzystanie z tego atlasu jest proste i przyjemne. Rysunki i ryciny wykonane starannie z uwzględnieniem przekrojów; ponadto opatrzono je opisami, w których łacińskie mianownictwo zostało ujęte w nawiasach. Atlas doskonale uzupełnia literaturę obowiązkową z zakresu anatomii prawidłowej człowieka.

Najlepszy atlas człowieka! Dostałem ją od cioci :)

Najlepszy atlas człowieka! Dostałem ją od cioci :)

Porządny atlas.
Niewątpliwą zaletą było to, że w obowiązującym podręczniku (Anatomia Woźniaka) były odnośniki do odpowiednich rycin w tym atlasie, co ułatwiało naukę i skracało czas poświęcany na grzebanie w książkach.

Porządny atlas.

Bardzo dobry atlas anatomiczny, minusem jest jednak dział związany z neuroanatomią, gdzie to brakuje wystarczająco rycin na temat pnia mózgu.

• Studia
  • Medyczne
  • Medycyna
  • Naukowe
  • Jaskinia wiedzy

Dodaj cytat z książki Atlas anatomii człowieka Sobotta. Tom 1. Głowa, szyja, kończyna górna