Pielęgnacja niemowląt. Przewijanie, kąpanie, karmienie

Tłumaczenie: Przemysław Hodyra
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7626-163-8
poradniki

Skóra niemowląt jest wyjątkowo wrażliwa i wymaga szczególnej pielęgnacji. Jakich użyć kosmetyków? Która metoda przewijania jest najlepsza? Na co zwrócić uwagę, gdy dziecko ma alergię lub istnieje duże prawdopodobieństwo jej wystąpienia? Odpowiedzi na te pytania (a także na wiele innych), znajdziesz w naszym poradniku. Oprócz tego dużo przydatnych wskazówek dotyczących profilaktyki i leczenia schorzeń skóry.

- Czego potrzebuje skóra niemowlęcia
- Przewijanie