Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7377-303-5
anioły, anielski alfabet, mandale,
Gosiarella

Jest wiele sposobów doskonalenia się i kroczenia ścieżką tzw. rozwoju duchowego. Z kartami Tarota na przykład, możesz odbyć drogę od Głupca, poprzez podróż Rydwanem, skupienie i wycofanie Pustelnika aż do znalezienia swojego miejsca w życiu. Są też i inne sposoby. Anioły Abecadło z pieca - spadło naukę w szkole rozpoczynasz od poznania liter. W dorosłym życiu każdy moment jest dobry, by...

Anioły
Abecadło z pieca - spadło naukę w szkole rozpoczynasz od poznania liter. W dorosłym życiu każdy moment jest dobry, by rozpocząć naukę, osobistą podróż, swoistą ewolucję duszy prowadzącą do PRZEBUDZENIA. Każda litera anielskiego alfabetu wskaże Ci drogę do samorozwoju. Ta niezwykła, bajecznie kolorowa, jakże niezwyczajna książka może stanowić swego rodzaju niezbędnik, który z powodzeniem zmieści się w Twojej kieszeni. Bo warto zaglądać do niej jak najczęściej!
Anielski Alfabet Królewski to efekt fascynacji sztuką, obrazem, mandalą, aniołami, talizmanami i życiem!
A więc, na jaką literę alfabetu zaczyna się imię Twojego anioła? Sprawdź to i zobacz siebie naprawdę!

źródło opisu: http://www.talizman.pl/mandalowy-alfabet-pisma-anielskiego-p-4164.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/mandalowy-alfabet-pisma-anielskiego-p-4164.html

Gosiarella | 2012-10-10
Na półkach: Przeczytane, Recenzenckie
Przeczytana: 08 października 2012

Spotkałam się już z Mandalami przy pracy z talią 24 kart z podręcznikiem, dlatego też miałam już pewne pojęcie o tej tematyce. Po raz pierwszy jednak spotkałam się z połączeniem mandali z duchowymi aniołami.

"Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego" Lidii Verona rozpoczyna się od polecenia przez autorkę licznych kursów i warsztatów mogących pomóc czytelnikowi nawiązać kontakt duchowy z Istotami Światła. Autorka wprowadza także stopniowo do tematu medytacji i samych mandali, wyjaśnia w jaki sposób możemy uzyskać kontakt z aniołami. Dla wszystkich, którzy w dalszym ciągu zastanawiają się czym jest mandala, wyjaśnię to bardzo ogólnie. Mandela oznacza koło, okrąg, które traktowane jako idealna figura geometryczna jest fenomenalne dla energii duchowej.

Główną część książki zajmuje alfabet, w którym to autorka prezentuje każdą z liter Pisma Anielskiego. Każda litera posiada swojego opiekuna, właściwości, sposób medytacji oraz opatrzona jest dokładnym opisem. Całość jest bardzo...

szaman_tn | 2017-05-14
| 2016-05-01