Pretty Little Liars. Pożądane

Tłumaczenie: Mateusz Borowski
Cykl: Pretty Little Liars (tom 8)
Wydawnictwo: Otwarte
Darmowe dodatki Edytuj książkę
Wanted. A Pretty Little Liars Novel
Nelyt

Ósmy tom serii Preety Little Liars.

CZAS ZACZĄĆ PRZEDSTAWIENIE.
A.

Podejrzany o zabójstwo Ali czeka w areszcie na proces. Wydawać by się mogło, że Emily, Spencer, Aria i Hanna wreszcie odetchną z ulgą. Jednak mama Alison składa publicznie zaskakujące oświadczenie, które rzuca cień na całą sprawę.
Jakie mroczne tajemnice ukrywa rodzina DiLaurentisów?

źródło opisu: Wydawnictwo Otwarte, 2012

Okładka: 8/10
Kreatywność:8/10

Videl | 2018-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2018

Najbardziej zaskakująca część do tej pory. I bardzo dobrze! Brakowało mi jakiegoś wydarzenia, który odwróci wszystko o 180 stopni. Dzięki temu ten tom czytało się dużo przyjemniej

Gabkoz | 2017-10-06

Dzieje się w tej książce. Och dzieje

Peyton | 2017-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2017, Ebook
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich dotychczasowych części! Już od samego początku jest tyle akcji, że głowa mała i co najlepsze - tak jest aż do samego końca. Na jaw wychodzą wszystkie tajemnice i moim zdaniem śmiało mogłaby to być ostatnia część, nie mam pojęcia co autorka chce umieścić jeszcze w kilku dalszych... I trochę się tego obawiam, bo nie wiem czy jest sens na siłę popychać historię dalej.

W tej części, co dziwne, Emily denerwowała mnie bardziej niż Hanna. Aż sama jestem w szoku. Nie wiem jak można było być tak zaślepionym, to aż podchodziło pod komedię.
Co może wydarzyć się po takim zakończeniu? Autorka zaskakiwała mnie już tyle razy, że wierzę, że wszystko jest możliwe.

Natka Pietruszka | 2017-05-23

Niesamowity zwrot akcji nie mogę się doczekać kiedy przeczytam IX część!

kasi01 | 2017-05-17
Przeczytana: 20 listopada 2017

Trochę to pogmatwane...

alice | 2017-04-07
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Przestaję rozumieć cokolwiek co dzieje się w tej historii, ale mimo to jestem bardzo ciekawa co będzie działo się dalej.

liv87 | 2017-02-21
Przeczytana: 20 lutego 2017

Chyba najlepsza część od kilku poprzednich tomów. Akcja zaczyna się od prawie samego początku i kończy się dopiero na ostatnich kartkach. Autorka potrafi mnie mocno zaskoczyć. Elementy układanki zaczynają się układać. A to dopiero połowa serii!

Kara77 | 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2017
Przeczytana: 06 lutego 2017

Pożądane
Oskarżony o zabójstwo Ali siedzi w więzieniu. Ale czemu oskarżono mężczyznę, który nie miał z Ali nic wspólnego?
Kłamczuchy myślą, że to już koniec. Billy siedzi. Nie dostają już żadnych SMS-ów. Ale wszystko się zmienia, gdy poznają Courtney - bliźniaczą siostrę Ali.
Ale kiedy Courtney mówi, że to ona jest ALI, czy wszystkie Kłamczuchy pójdą ślepo za dawną przyjaciółką?
Książka wciąga!
Polecam!

buka_z_fejsbuka | 2016-12-25
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 25 grudnia 2016

W tej części działo się niespodziewanie dużo (i stąd aż 5 gwiazdek). Nie wiem tylko, dlaczego w (prawie?) każdym tomie autorka opisuje ponownie dwie sceny: scenę, gdy dziewczyny chciały ukraść Ali kawałek sztandaru i scenę, gdzie Ali znika po imprezie. Nagle w każdym tomie którejś z dziewczyn przypomina się jakiś kluczowy szczegół o którym wcześniej nie było mowy. I tak naprawdę na bazie tego szczegółu, autorka buduje cały tom.

Zastanawia mnie fenomen tej serii i ich dobrych ocen. Pierwsze książki mi się nawet podobały, ale ile można... Gdy wybieram następną książkę do czytania, często zastanawiam się, czy tracić czas na kolejny tom z tej serii, który nie wniesie nic ani do mojego życia, ani do opisywanej historii, czy przeczytać coś wartościowego.