Dżungla Horrorów

Tłumaczenie: Maja Pobieżyńska
Cykl: Lone Wolf (tom 8)
Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Jesteś Samotnym Wilkiem, ostatnim z Mistrzów Kai Summerlundu. Poprzysiągłeś pomścić tragiczny los twych przodków, Władców Kai. Obecnie poszukujesz Kamienia Wiedzy z Ohrido, który ponoć ukryto na porośniętych dżunglą bagniskach Danarg. Prowadzony przez Paido, wojownika i maga Dessi podążasz przez rozdarte wojną ziemie Talestri. Tajemnica twej podróży zostaje narażona na niebezpieczeństwo, gdy jej cel i twoją tożsamość odkrywają odwieczni wrogowie, Mroczni Władcy!
Czy zdołasz przeżyć napaść zabójców z Gnaag, pokonać armie Zargona i powstrzymać zrodzone z chaosu kreatury Agarasha Przeklętego? Od ciebie zależy czy zniweczysz ich złowrogie plany i spełnisz swe przeznaczenie, czy zawiedziesz i polegniesz.
SAMOTNY WILK to seria wciągających przygód, które można rozgrywać z osobna albo połączyć w jedną, wielką epicką serię.

źródło opisu: Copernicus Corporation, 2012

źródło okładki: Copernicus Corporation, 2012