Powiedz mi to jutro

Okładka książki Powiedz mi to jutro Sylwia Kukla
Okładka książki Powiedz mi to jutro
Sylwia Kukla Wydawnictwo: Fonopolis literatura piękna
Fonopolis
2012-06-15
2012-06-15

Kilka razy odkładana, historia mało ciekawa, powtarzana z kartki na kartkę. Bez wow.

Dobrze się czyta, daje do myślenia,
ciekawe zakończenie...

Dobrze się czyta, daje do myślenia,
ciekawe zakończenie...

Doczytałam do końca,ale było ciężko.Nie najgorsza,ale za prosta jak dla mnie

Doczytałam do końca,ale było ciężko.Nie najgorsza,ale za prosta jak dla mnie

Przeczytane z rozpędu.
Myślałam, że będzie to przyjemna książka z "zakrętką", a okazała się nużącym moralitetem. Nie wiem, czemu ją dokończyłam.
Chyba naprawdę z rozpędu.

Oprócz tego kilka rażących literówek - korektor się nie popisał.

Wszystko to wygląda jak zarys powieści, a nie powieść. Autorka niby sili się na rozwinięte, głębokie przemyślenia dwójki głównych bohaterów, zapętlonych w czasie, ale idzie jej to ciężko, opornie... Czuć, że nie wie tak naprawdę, co chciałaby przekazać czytelnikowi. Na końcu słodki happy end z noworodkiem i zaręczynami - jak typowo i tandetnie.

Przeczytane z rozpędu.
Chyba naprawdę z rozpędu.

Oprócz tego kilka rażących literówek - korektor się nie popisał.

Niesamowicie pozytywnie zakręcona ;)

Moją recenzję książki "Powiedz mi to jutro" możecie przeczytać na moim blogu http://czytelnicze-zycie.blogspot.com/2012/09/sylwia-kukla-powiedz-mi-to-jutro.html

Niesamowicie pozytywnie zakręcona ;)

,,Co jeśli na chwilę przed wielkimi decyzjami Matylda i Mateusz zmienią swoje plany? Jedna myśl uruchamia w nich lawinę zapomnianych nadziei i marzeń odłożonych na później. Kogo posłuchają: pośpiesznie bijącego serca, czy pogubionego rozumu? Ciekawość rwie ich w nieznane, ale niedokończone sprawy jak kula u nogi zmuszają, by wciąż oglądali się wstecz.,,

Źródło http://www.empik.com/powiedz-mi-to-jutro-kukla-sylwia,p1049901673,ksiazka-p?gclid=CPCwqp6UlbICFYEK3godrw0Ayg

Polskie, love store :)Polecam

Źródło...

Wciągająca już od pierwszej strony. Super debiut;)

Wciągająca już od pierwszej strony. Super debiut;)

• 2016
  • Polskie
  • Literatura "dorosła"
  • Konkursy
  • Poszły w świat
  • 52 książki - 2012 / Wyzwanie 2012

Dodaj cytat z książki Powiedz mi to jutro