Powiedz mi to jutro

978-83-934688-2-9
żarówka

Alamanthe | 2012-11-29

Przeczytane z rozpędu.
Myślałam, że będzie to przyjemna książka z "zakrętką", a okazała się nużącym moralitetem. Nie wiem, czemu ją dokończyłam.
Chyba naprawdę z rozpędu.

Oprócz tego kilka rażących literówek - korektor się nie popisał.

Wszystko to wygląda jak zarys powieści, a nie powieść. Autorka niby sili się na rozwinięte, głębokie przemyślenia dwójki głównych bohaterów, zapętlonych w czasie, ale idzie jej to ciężko, opornie... Czuć, że nie wie tak naprawdę, co chciałaby przekazać czytelnikowi. Na końcu słodki happy end z noworodkiem i zaręczynami - jak typowo i tandetnie.

Starowinka | 2016-10-15
Przeczytana: 15 października 2016

Dobrze się czyta, daje do myślenia,
ciekawe zakończenie...

evax | 2012-08-27
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: sierpień 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,,Co jeśli na chwilę przed wielkimi decyzjami Matylda i Mateusz zmienią swoje plany? Jedna myśl uruchamia w nich lawinę zapomnianych nadziei i marzeń odłożonych na później. Kogo posłuchają: pośpiesznie bijącego serca, czy pogubionego rozumu? Ciekawość rwie ich w nieznane, ale niedokończone sprawy jak kula u nogi zmuszają, by wciąż oglądali się wstecz.,,

Źródło http://www.empik.com/powiedz-mi-to-jutro-kukla-sylwia,p1049901673,ksiazka-p?gclid=CPCwqp6UlbICFYEK3godrw0Ayg

Polskie, love store :)Polecam

Natasha Natblue | 2012-09-12
Przeczytana: 10 września 2012

Niesamowicie pozytywnie zakręcona ;)

Moją recenzję książki "Powiedz mi to jutro" możecie przeczytać na moim blogu http://czytelnicze-zycie.blogspot.com/2012/09/sylwia-kukla-powiedz-mi-to-jutro.html

kasia0216 | 2013-03-24

Doczytałam do końca,ale było ciężko.Nie najgorsza,ale za prosta jak dla mnie

żarówka | 2012-06-22

Wciągająca już od pierwszej strony. Super debiut;)

broon | 2017-03-21

:))