Dojrzewanie dziewcząt bez tajemnic

Wydawnictwo: Literat
poradniki

Autorka Ewa Stompor wieloletnia nauczycielka przygotowania do życia w rodzinie, wyjaśnia w delikatny i kulturalny sposób wszystko na temat problemów dojrzewania, seksu, środków antykoncepcyjnych i ciąży. Ten przewodnik pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na kłopotliwe i często kontrowersyjne pytania związane z dorastaniem oraz zrozumieć niełatwe tajniki miłości i zakochania dziewcząt w trudnym okresie dojrzewania. Dowiesz się również, jak funkcjonuje Twój organizm i jak zadbać o higinę osobistą.

Ireth | 2013-11-05
Henimmie | 2016-02-13