Jak dbać o koty i kocięta

Tłumaczenie: Michał Wilczewski
Seria: Collins Chcesz Wiedzieć Więcej?
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
kot, koty
flora i fauna

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby Twój kot był zdrowy i szczęśliwy. Fachowe informacje i przyjacielskie rady w jednym! Jakie są rasy kotów i którą wybrać dla siebie? Jak odpowiednio pielęgnować i żywić kota w domu? Jak dbać o zdrowie kota i reagować w razie nagłego wypadku? Jak troszczyć się o potrzeby młodego kociaka? Jak zrozumieć kocie zachowanie i jak je kształtować? O tym wszystkim dowiesz się z tej książki.

Aleksandra Sieliwoniuk | 2015-06-02
Weronika | 2013-12-29