Leksykon roślin cebulowych

80-7145-046-4
rośliny cebulowe
flora i fauna
rowena77

Ten bogato ilustrowany leksykon ozdobnych roślin cebulowych przeznaczony jest dla szerokiego kręgu czytelników, bez względu na ich fachowe przygotowanie czy doświadczenie. Zainteresowanym pomaga zorientować się w bogatymświecie tej grupy roślin. W przystępny sposób podane są tu bliższe informacje dotyczące ich budowy i kwitnienia, a także uprawy i zastosowania oraz wiele innych interesujących danych. Poszczególne gatunki i rodzaje roślin opisane zostały w porządku alfabetycznym.

źródło opisu: Multico

źródło okładki: zdjęcie autorskie