Samotny kowboj

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
The Loneliest Cowboy
Avadoro

Czy to był tylko sen ? Clint tamtego dnia za dużo wypił, ale doskonale pamiętał rozkosz, jakiej zaznał ze swoją dziewczyną. Natychmiast jej się oświadczył i jakież gorzkie przeżył rozczarowanie, kiedy podczas nocy poślubnej stało się jasne, że to nie z tą kobietą kochał się na tylnym siedzeniu samochodu. Od tego czasu zaczął go nawiedzać sen, w którym pojawiała się tajemnicza nieznajoma....

Czy to był tylko sen ?
Clint tamtego dnia za dużo wypił, ale doskonale pamiętał rozkosz, jakiej zaznał ze swoją dziewczyną. Natychmiast jej się oświadczył i jakież gorzkie przeżył rozczarowanie, kiedy podczas nocy poślubnej stało się jasne, że to nie z tą kobietą kochał się na tylnym siedzeniu samochodu. Od tego czasu zaczął go nawiedzać sen, w którym pojawiała się tajemnicza nieznajoma. Marzył tylko o jednym: by spotkać ją również na jawie.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Google.pl