Wesele marzeń

Dream Wedding
837070851X
miłość, romans, prowincja, wcielenie
Avadoro

Jako nastolatek Alex był szpetny i nie lubiany przez rówieśników. U pięknej Genie nie miał żadnych szans. Po latach jednak stał się przystojnym, pełnym seksu mężczyzną, w dodatku bardzo zamożnym. Tymczasem jego dawna ukochana, którą porzucił narzeczony, wiodła nieciekawy żywot prowincjonalnej nauczycielki. Alex w nowym wcieleniu bardzo jej się spodobał, ale czy teraz, gdy jej uroda przygasła, mogła liczyć na wzajemność z jego strony?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie