5+ (plus). Życie obfite w Szczęście, Humor, Pomoc, Nadzieję oraz zdrowie

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Nowa religiaa * Jak uczynić ze szczęścia stan naturalny, a nie wyjątkowya * Dlaczego humor jest śmiertelnie poważną sprawąa * Kiedy najbardziej pomagasz sobiea * Na co zawsze warto mieć nadziejęa * Po co właściwie dbasz o zdrowiea Edward de Bono zrewolucjonizował sposób, w jaki myślimy. Teraz zrewolucjonizuje sposób, w jaki żyjemy&…, To książka prowokująca i skłaniająca do myślenia. Czy proponowana przez autora koncepcja jest całkowicie poważna, czy może rości

Spikeless_Hedgehog | 2010-11-30
Na półkach: Psychologia, Przeczytane

Nie uważam by ta książka skłaniała do myślenia, budzi raczej rozczarowanie oczywistością przytoczonych "dobrych rad".
Gdyby faktycznie stanowiła "rewolucję", to nie stykalibyśmy się codziennie z ludzkim nieszczęściem. Poradników w stylu "jak uczynić szczęście Twoją naturą" jest na rynku naprawdę wiele i zdecydowanie można wybrać z tej oferty coś ciekawszego.

Ka | 2014-12-29

Co ja przeczytałem? Książka kompletnie mnie nie przekonała. Rozumiem, czyńmy dobro, przekazujmy je i motywujmy do niego innych, ale ta konkretna książka była jakaś... sekciarska? Gdybym nie wiedział, co czytam, dostałbym to z zasłoniętą okładką, to gotów bym był pomyśleć, że jest to jakaś broszurka do indoktrynacji.

książek: 1905
Antagonista Esklaważu | 2016-12-17