Dobry mąż, udane małżeństwo

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Napisany tyleż z uśmiechem, co ze znajomością rzeczy, poradnik dla mężów. Choć tak naprawdę dla obu małżeńskich stron, bo poprawić swoje relacje z partnerem można tylko razem. Autor, wieloletni terapeuta małżeński, radzi jak mężczyzna mężczyźnie, jak się zmienić, a kobietom a jak go zmienić, by do związku powróciła harmonia. W 44 rozdziałach omawia najważniejsze kwestie: rozmawianie, słuchanie, gniew, przeprosiny, wierność, szacunek, dobry seks... Ciekawe, że większość tych spraw z obu stron wygląda nieco inaczej!

Patrycja Perzyna | 2014-12-09
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 09 grudnia 2014

Baardzo bardzo bardzo bardzo... dobra książka! Najlepsza! Doskonała! Idealna! Napisana z humorem mimo ogromnie poważnego podejścia do tematu. Polecam wszystkim i paniom i panom!

Kamila | 2015-07-20
Przeczytana: 14 lipca 2015

Książka jest napisana w przezabawny i bardzo bezpośredni sposób, co zapewne ułatwia dotarcie do większej rzeszy czytelników. Skierowana jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Trudno jest być ideałem szczególnie w związku, ale ta książka może być bardzo dobrym przewodnikiem.

Składa się z kilkudziesięciu krótkich rozdziałów poruszających różne aspekty życia w związku. Każdy rozdział kończy się praktycznymi ćwiczeniami dla Panów. Autor czasami również zachęca kobiety do podjęcia odpowiednich działań.

Panowie czytajcie tą książkę, jeśli chcecie by wasze kobiety was kochały :)

aplle1987 | 2016-09-10
Przeczytana: 10 września 2016