Modelowanie przeznaczenia. Praktyczne metody wywierania wpływu na własne życie

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Wybór należy do Ciebie * Możesz zaprogramować swoje życie * Możesz kształtować swoją osobowość * Możesz zrealizować swoje cele Linia między niemożliwym a możliwym zależy od determinacji człowieka. Tommy Lasorda Droga do samorealizacji To Ty decydujesz o swoim życiu. Twoje wybory wywierają wpływ na przyszłość jaka Cię czeka, a także na zachowanie innych ludzi. Możesz kształtować swoją osobowość pracując nad nią każdego dnia. Warto wiedzieć, jak niewiele zależy od przyp

Dorota Filipiuk | 2015-07-11
TocataRea | 2012-11-15