historia
eradicated

"Eseje i artykuły Iwana Łysiaka-Rudnyckiego to fascynujący przewodnik po historii Ukrainy.(...)W tej książce możemy przeczytać o ukraińsko-polskich relacjach widzianych perspektywy ukraińskiej. Nie jest to dla polskiego czytelnika lektura przyjemna, ale z pewnością niezbędna i zasługująca na namysł. Jest to bowiem jakby krzywe zwierciadło naszych polskich losów. To jest obowiązkowa lektura dla...

To jest obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą zrozumieć Ukrainę."

Adam Michnik, Gazeta Wyborcza.

źródło opisu: www.kew.org.pl

źródło okładki: www.kew.org.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!