Gra pozorów

True colors
978-83-238-8343-2
kobieta, romans, miłość
Rose92

Jamie, asystentka znanej malarki, jest niepoprawną romantyczką. Nie tylko zakochuje się bez pamięci w dopiero co poznanym mężczyźnie, ale jeszcze okazuje się, że Cade, na pozór chodzący ideał, romansował z Jamie, by zdobyć dowody obciążające brata jej pracodawczyni. Oburzona takim cynicznym postępowaniem Jamie zrywa z Cade'em, jednak gdy emocje opadają, postanawia sprawdzić, kim naprawdę jest człowiek, któremu gotowa była oddać serce...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2009

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Justyna Antoniewicz | 2016-07-29

Bardzo dobry romans...dwie historie świetnie napisane.
lubię coś lekkiego, miłego przeczytać i rozerwać się przy takiej książce.
Fajna książka...szybko, przyjemnie się czyta po prostu rewelacja!!!

mroźny_poranek | 2013-12-01
Na półkach: 2013
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Typowe romansidło z wątkami kryminalnymi, że tak to ujmę, w tle.
Lekka miła książka na zimowe wieczory. Nie wymaga większego zagłębiania się w treść.
Jednak fajnie się czyta. Taka odskocznia od szarej rzeczywistości.

Madelaine | 2015-02-20
Na półkach: Ksiegozbiór 2015
Przeczytana: 20 lutego 2015

RomaNsidło prosto niczym z Harlequina. Plusem było to, że zarówno w Grze pozorów jak i Hawajskich wakacjach był wątek kryminalny dzięki czemu nie zwymiotowałam tęczą. Druga historia bardziej przypadająca do gustu.
Jeśli ktoś chce oderwać się na chwilę od rzeczywistości i odpocząć to polecam.

inusuall | 2016-08-14

Połączenie wątku kryminalnego i miłosnego, dodaje całej historii smaczku. Ciekawa powieść, fajni bohaterowie, szczególnie przypadła mi go gustu Jamie. Przyznam, że książka jest tak ciekawa, że ciężko odłożyć ją na półkę. Polecam.

kotekv88 | 2015-02-27

ksiazka moze i fajna tylko glowna bohaterka strasznie mnie irytowala, cala historie zniszczyla

bietka | 2017-09-14
Na półkach: 52 książki (2017)
Przeczytana: 14 września 2017
Paweł | 2017-01-23