Brzdęk! Jak odkręcić internetowy kurek z pieniędzmi

Tłumaczenie: Bartosz Sałbut
Wydawnictwo: Helion
KaChing: How to Run an Online Business that Pays and Pays
biznes, finanse
janmit

Wy$y$anie ka$y z $ieci Ty też zacznij zarabiać w sieci! Możliwości są praktycznie nieograniczone. Internet to gigantyczna kopalnia złota, do której wszyscy mamy nieograniczony dostęp. Nie musisz być właścicielem ogromnego koncernu medialnego, by również mieć swój udział w przychodach. Aby zarabiać w sieci, nie potrzebujesz magisterki z informatyki, komunikacji ani fizyki jądrowej. Musisz...

Wy$y$anie ka$y z $ieci

Ty też zacznij zarabiać w sieci! Możliwości są praktycznie nieograniczone. Internet to gigantyczna kopalnia złota, do której wszyscy mamy nieograniczony dostęp. Nie musisz być właścicielem ogromnego koncernu medialnego, by również mieć swój udział w przychodach. Aby zarabiać w sieci, nie potrzebujesz magisterki z informatyki, komunikacji ani fizyki jądrowej. Musisz jedynie wiedzieć, jak to wszystko działa, a następnie znaleźć w sobie cierpliwość i motywację do walki o sukces.

Kiedyś, żeby rozpocząć działalność gospodarczą, trzeba było mieć kapitał, kontakty, doświadczenie i apetyt na ryzyko. Dzisiaj wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu. To prawdziwa rewolucja społeczna. To kapitalizm dla mas! Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić, żeby zarobić — najłatwiej, najsprawniej i najskuteczniej. Otrzymasz wszelkie praktyczne informacje dotyczące tego, jak założyć internetowy biznes, który będzie zarabiał. Autor podrzuci Ci także kilka kreatywnych pomysłów do wykorzystania we własnej firmie. Ponadto poznasz autentyczne strategie, których skuteczność została dokładnie przetestowana w praktyce.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2012

źródło okładki: http://helion.pl/ksiazki/brzdek-jak-odkrecic-inter...»

Zzyciaksiazek | 2015-07-29
Przeczytana: kwiecień 2012

We wcześniejszych odsłonach cyklu „E-biznes” prezentowałem pozycje poświęcone założeniu i prowadzeniu sklepu internetowego. Tym razem pora na wykorzystaniu potencjału sieci do zarabiania na blogach, serwisach tematycznych i innych stronach autorskich.

W „Brzdęku!” Joel Comm przekonuje w jaki sposób można zyskać dodatkowe źródło dochodu. Analizuje narzędzia, dzięki którym Twoja stronach www lub blog mogą przynosić zyski. Szczegółowo opisuje zalety serwisu Google AdSense oraz innych mu podobnych stron (np. Microsoft ContentAds, Chitika). Pokazuje również w jaki sposób zarabiać na programach partnerskich i serwisach członkowskich.

Więcej: http://zzyciaksiazek.blogspot.com/2012/04/e-biznes-zarabiaj-na-dziaaniach-w-sieci.html#more

Artur Klemencki | 2014-02-08

Książka to zbiór ogólnych informacji , często banałów. Ma ciekawe momenty ale raczej wszystko bardzo ogólnie i osoby, które już trochę interesują się tematyką nie znajdą w niej wielu przydatnych rzeczy.

Tomasz | 2014-06-11

Podstawy podstaw, które są poruszane w każdej książce o zarabianiu w internecie. Najbardziej irytujące w tej publikacji jest co chwile pojawiające się słowo "brzdęk".

Maciej Zawód-Inwestor | 2017-06-23
Zydel | 2016-08-31