Jej były mąż

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
A Rock and a Hard Place
Avadoro

Nikt, tylko ty... Byli zbyt młodzi, aby docenić szczęście, które ich spotkało. Ambicje okazały się silniejsze niż miłość. Małżeństwo Amandy i Davida zakończyło się rozwodem. Przeznaczenie sprawiło, że właścicielka agencji reklamowej i architekt spotkali się po latach na gruncie zawodowym. Okazało się, że żadne z nich nie związało się z innym partnerem, gdyż dawne uczucie nie wygasło. Czy...

Nikt, tylko ty...

Przeznaczenie sprawiło, że właścicielka agencji reklamowej i architekt spotkali się po latach na gruncie zawodowym. Okazało się, że żadne z nich nie związało się z innym partnerem, gdyż dawne uczucie nie wygasło. Czy teraz zrozumieją, że jednak powinni być razem?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999

Domi7938 | 2018-03-01