Dziewczyna z wesołego miasteczka

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Under the boardwalk
Avadoro

Kochali się i mieli być razem na zawsze. Kiedy Grey wyjechał na studia, a Nikki stwierdziła, że jest w ciąży, wysłała do ukochanego entuzjastyczny list, pewna, że zaraz po nią wróci i wkrótce się pobiorą. Zamiast tego otrzymała kopertę z pieniędzmi na zabieg. Minęło siedem lat. Grey przyjechał do rodzinnego miasta, by zająć się interesami. Okazało się, że nadal kocha Nikki. Dlaczego więc kiedyś zachował się tak bezwzględnie?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie