Nasz cudzy świat

przygodowa
robaczek

Nasz cudzy świat to kolejna książka opatrzona znakiem Korespondencyjnego Klubu Czytelników - KKC. Tematyka książki jest zaczerpnięta z nadesłanych przez Was listów. W książce znajdziemy kilka krótkich opowiadań o różnej tematyce. Wszystkie zdarzenia i bohaterowie opowiadań - z życia wzięci. W redagowaniu książek z cyklu Którędy do ludzi Wasze uwagi, propozycje i opinie są niezwykle pożądane....

W redagowaniu książek z cyklu Którędy do ludzi Wasze uwagi, propozycje i opinie są niezwykle pożądane. Chodzi nam o to, by książki te tworzone były nie tyle dla Was, co z Wami. Znaleźć bowiem drogę do ludzi łatwiej razem z ludźmi, trudniej - osobno.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Tania | 2014-05-30