Wystarczy powiedzieć NIE

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Wydawnictwo: StudioEMKA
Cinnamon

To bardzo mądra, a zarazem intrygująca książka. Jej autorka bazując na doświadczeniach swoich własnych oraz innych ludzi wyjaśnia, czym są owe granice naszej osobowości, co je niweczy i jak możemy od nowa je ustanowić. Przedstawia wiele praktycznych, bardzo pomocnych rad, które z powodzeniem można samemu wykorzystać aby nauczyć się współżyć z innymi ludźmi w sposób bardziej umiejętny, bardziej partnerski.

źródło opisu: Studio Emka, 1995

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=9

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!