Trądzik. Najnowsze metody leczenia i zapobiegania

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
9788361012023
poradniki

Każdy od czasu do czasu dostaje krosty. Ale dla niektórych trądzik jest długofalowym problemem. Tutaj jest rozwiązanie! Autorzy książki, znani eksperci w zakresie chorób skóry, przedstawiają program wszechstronny, bezpieczny i szybko przynoszący rezultaty. Składa się on z czterech kroków i pomaga pozbyć się trądziku, bez stosowania leków na receptę i nieprzyjemnych skutków ubocznych. Nie wymaga też wprowadzania zasadniczych zmian jeśli chodzi o dietę i styl życia. W sześć tygodni lub krócej, ten program eliminuje trądzik u 95% chorych dotkniętych tym zaburzeniem, nawet najostrzejszymi jego formami. Zobaczysz spektakularne rezultaty już po 24 godzinach.

ania ur | 2012-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2012

Jestem ciekawa, ile są warte metody leczenia zawarte w tej książce. Przyznam, że przebieg choroby, sposób działania leków są dokładnie opisane. Teraz wiem dużo więcej na ten temat. Nie zaszkodzi spróbować tego 'programu leczenia', tym bardziej, że nie wymaga to wyrzucenia wielu pieniędzy.

Anita | 2015-07-10
Przeczytana: 05 lipca 2015