Fajnie być mamą. Przewodnik aktywnego rodzica

Wydawnictwo: Educore
978-83-933864-0-6
dziecko, matka, rodzice, wychowanie
Uleczkaa38

Jak wychowywać mądre i szczęśliwe dziecko? Fajnie być mamą! to barwny i pełen humoru poradnik dla rodziców: skuteczne i nietypowe sposoby rozwiązywania problemów kilkulatka, kolekcja pięknych bajek dydaktycznych na dobranoc oraz ponad 100 pomysłów na wspólne, aktywne spędzanie czasu. Czy życie może być jak kolorowy plac zabaw? Mama z głową pełną szalonych pomysłów i rezolutne, ciekawe...

Jak wychowywać mądre i szczęśliwe dziecko?

Czy życie może być jak kolorowy plac zabaw?

Mama z głową pełną szalonych pomysłów i rezolutne, ciekawe świata dziecko to zgrany zespół, który każdy dzień zamienia w niesamowitą przygodę.

Fajnie być mamą! to pełna ciepła, radości i humoru książka o tym, jak fajnie jest dorosnąć, a jednocześnie nadal nie wyrosnąć z bycia dzieckiem, jak uczyć przez zabawę, zachwycać się każdym dniem i odkrywać rzeczy niezwykłe we wszystkim, co nas otacza. A przede wszystkim: jak pięknie smakuje życie.

źródło opisu: http://www.educore.com.pl/nowo-ci.html

źródło okładki: http://www.educore.com.pl/nowo-ci.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!