Jak narysować księżniczkę?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jak narysować...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czuły Barbarzyńca
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Jak narysować dinozaura, Jak narysować księżniczkę, Jak narysować samolot ? to trzy książeczki otwierające serię żartobliwych komiksowych instrukcji zachęcających dzieci do twórczego eksperymentowania. Przewodnikami po fascynującym świecie kształtów i kolorów są sympatyczni bohaterowie: żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek.

źródło opisu: Czuły Barbarzyńca, 2008

źródło okładki: http://sklep.czulybarbarzynca.pl/jak-narysowac-ksiezniczke-p-2035.html

Mam w domu pewną małą księżniczkę, która uwielbia wręcz rysować. Kartki i różne przybory do pisania są u nas używane codziennie! A sterta z jej pracami cały czas rośnie!

Gdy więc trafiała do nas ta książeczka bardzo się ucieszyłam. Nie dlatego, że moja córka nie radzi sobie z rysowaniem. Wręcz przeciwnie, jej postacie wychodzą naprawdę fajnie. Jest to jednak coś innego Fajne urozmaicenie i dodatkowo możliwość nabrania nowych umiejętności.

Bo jak już pewnie wiecie, czytając recenzję pozostałych części z serii "Jak narysować..." wewnątrz zeszytu jest instrukcja by krok po kroku stworzyć takie dzieło, jak na okładce książeczki. A ich tematyka jest bardzo różnorodna, więc zdecydowanie każdy będzie w stanie znaleźć wśród nich coś dla siebie. Ta część dotyczy akurat księżniczki.

Podoba mi się to, że rysunki, których poprzez tę książeczkę uczą się nasze maluchy, są także bardzo proste. I na pierwszy rzut oka, gdy spojrzymy na temat danej instrukcji wydaje nam się, że nie ma mowy, by...

Anna_R | 2016-03-16
Kolpka | 2013-02-27