Okładka książki Jak narysować Smoka Wawelskiego?

Jak narysować Smoka Wawelskiego?

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jak narysować...?". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Czuły Barbarzyńca
typ
papier
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Najnowsza książeczka duetu Pietruszka i Murzyn pozwoli najmłodszym zobaczyć jak łatwo jest narysować Smoka Wawelskiego. Opowiedzą o tym Żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek. Postępujcie zgodnie z instrukcją, a Smok Wawelski pojawi się na twojej kartce. Potrzebujesz kartkę papieru, ołówek, kredkę albo cokolwiek, czym lubisz rysować. Nowością w porównaniu do wcześniejszych pozycji tej serii jest wkładka-kolorowanka ze Smokiem Wawelskim gotowym do pokolorowania.

źródło opisu: Czuły Barbarzyńca, 2012

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Książeczki | 2012-06-17

Dziś coś bardziej przerażającego! W końcu książeczki z serii "Jak narysować" poruszają bardzo wiele ciekawych tematów, więc dlaczego niby wśród nich miałoby zabraknąć smoka?

I w dodatku nie byle jakiego smoka, bo Smoka Wawelskiego! To świetna okazja by przybliżyć maluchom znaną polską legendę i opowiedzieć o niezwykłej odwadze szewczyka Dratewki. Mój synek bardzo lubi słuchać tej historii :)

Jak narysować Smoka Wawelskiego to kolejna zabawna instrukcja dla maluchów z żyrafką Grażynką i ptaszkiem Gwarkiem w roli głównej. Muszę przyznać, że byłam trochę przerażona ilością szczegółów w tym rysunku i na początku zastanawiałam się, czy w ogóle dawać mojemu synkowi tę książeczkę. Czy nie poczekać do momentu, gdy jego rączka nabierze większej wprawy, by rysunek mógł się udać. Jednak gdy pomyślałam jaką radość sprawi mu sama próba narysowania wielkiego smoka, postanowiłam spróbować.

Nikodem uwielbia przerysowywać. Często jego rysunki powstają, gdy synek patrzy na coś i stara się zrobić to...

Kolpka | 2013-02-27

56. rocznica
  • Irvine Welsh
    56. rocznica
    urodzin
    Dlaczego odrzucam świat i widzę siebie jako coś lepszego? No bo tak, to wszystko. Bo jestem kurwa lepszy i taka jest prawda.
  • Jerzy Płażewski
    90. rocznica
  • Anna Janko
    57. rocznica
    urodzin
    Książki to nie są czyjeś rzeczy, to są świadectwa rozumu. Książki, które czytasz, pozwalają zajrzeć ci do głowy i zobaczyć myśli, uczucia, intencje, potrzeby emocjonalne. jeśli czytasz namiętnie to znaczy, że tym właśnie jesteś. Jesteś autorem swoich lektur i one zawsze cię zdradzą!!!
  • Ira Levin
    85. rocznica
    urodzin
    Przyznaję, że niedo­puszczenie kobiet do życia publicznego to problem przestarzały.
  • Lolita Pille
    32. rocznica
    urodzin
    Przedwcześnie pozbawiona złudzeń, rzygam na sztuczność uczuć.
  • Jeanette Winterson
    55. rocznica
    urodzin
    Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.
  • Kerstin Ekman
    81. rocznica
    urodzin
    Nie mogę znaleźć innego porównania między czytaniem i jedzeniem słodyczy jak nienasycenie. Od tego, co się czyta, nie można się przecież uwolnić.
  • Cecil Scott Forester
    115. rocznica
    urodzin
    (...)był już teraz na tyle doświadczonym małżonkiem, żeby wiedzieć, że warto pozwolić żonie mówić, co tylko chce, byle sam mógł robić, na co ma ochotę
  • Jaś Kapela
    30. rocznica
    urodzin
    Wyciągnąć wnioski i umrzeć. Zawiesić rozumowanie i żyć.
  • Lloyd C. Douglas
    137. rocznica
    urodzin
    Nie trzeba wypijać trucizny anie wbijać sobie sztylet w serce, by popełnić samobójstwo. Można zabić się i chodzić dalej po świecie.
  • Theodore Dreiser
    82. rocznica
  • Cesar Millan
    45. rocznica
    urodzin
    ...zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem.
  • Kazimierz Wierzyński
    120. rocznica