Okładka książki Jak narysować Smoka Wawelskiego?

Jak narysować Smoka Wawelskiego?

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jak narysować...?". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Czuły Barbarzyńca
typ
papier
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Najnowsza książeczka duetu Pietruszka i Murzyn pozwoli najmłodszym zobaczyć jak łatwo jest narysować Smoka Wawelskiego. Opowiedzą o tym Żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek. Postępujcie zgodnie z instrukcją, a Smok Wawelski pojawi się na twojej kartce. Potrzebujesz kartkę papieru, ołówek, kredkę albo cokolwiek, czym lubisz rysować. Nowością w porównaniu do wcześniejszych pozycji tej serii jest wkładka-kolorowanka ze Smokiem Wawelskim gotowym do pokolorowania.

źródło opisu: Czuły Barbarzyńca, 2012

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Książeczki | 2012-06-17

Dziś coś bardziej przerażającego! W końcu książeczki z serii "Jak narysować" poruszają bardzo wiele ciekawych tematów, więc dlaczego niby wśród nich miałoby zabraknąć smoka?

I w dodatku nie byle jakiego smoka, bo Smoka Wawelskiego! To świetna okazja by przybliżyć maluchom znaną polską legendę i opowiedzieć o niezwykłej odwadze szewczyka Dratewki. Mój synek bardzo lubi słuchać tej historii :)

Jak narysować Smoka Wawelskiego to kolejna zabawna instrukcja dla maluchów z żyrafką Grażynką i ptaszkiem Gwarkiem w roli głównej. Muszę przyznać, że byłam trochę przerażona ilością szczegółów w tym rysunku i na początku zastanawiałam się, czy w ogóle dawać mojemu synkowi tę książeczkę. Czy nie poczekać do momentu, gdy jego rączka nabierze większej wprawy, by rysunek mógł się udać. Jednak gdy pomyślałam jaką radość sprawi mu sama próba narysowania wielkiego smoka, postanowiłam spróbować.

Nikodem uwielbia przerysowywać. Często jego rysunki powstają, gdy synek patrzy na coś i stara się zrobić to...

Kolpka | 2013-02-27

64. rocznica
  • Herbert George Wells
    148. rocznica
    urodzin
    Moja pewność siebie zbiła ich z tropu. Zwierzę potrafi być zawzięte i przebiegłe, ale na to, by kłamać w żywe oczy,trzeba być stuprocentowym człowiekiem.
  • Stephen King
    67. rocznica
    urodzin
    Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
  • Fannie Flagg
    70. rocznica
    urodzin
    Wiesz, serce może pękać, ale i tak bije dalej
  • Leonard Cohen
    80. rocznica
    urodzin
    Chciałbym, żeby wszystko, co ma się do powiedzenia, można było wyrazić jednym słowem. Nie cierpię tego, co może się zdarzyć między początkiem a końcem zdania.
  • Craig Thompson
    39. rocznica
    urodzin
    Odniosłem porażkę w delikatnych igraszkach przyjaźni.
  • Lars Saabye Christensen
    61. rocznica
    urodzin
    Człowiek się nie uczy na własnych błędach. Człowiek się ich uczy na pamięć.
  • Dymitrij Bilenkin
    81. rocznica
  • Hong Ying
    52. rocznica
    urodzin
    Niemniej są na świecie tacy ludzie, których spotyka się na wąskiej ścieżce życia, a rolę, jaką w nim odegrają, można opisać wyłącznie za pomocą emocji, nie słów. Kiedy takich dwoje zejdzie się na tej samej wąskiej ścieżce, to czy tego chcą, czy nie, przyciągani potężną siłą zmierzają ku sobie, odczu... pokaż więcej
  • Frederic Beigbeder
    49. rocznica
    urodzin
    Świat jest nierealny, z wyjątkiem chwil, kiedy jest wkurwiający.
  • Sarah Rees Brennan
    31. rocznica
  • Walter Scott
    182. rocznica
    śmierci
    Ten, kto jest bez nazwiska, bez przyjaciół, bez pieniędzy, bez ojczyzny, jeszcze zawsze jest człowiekiem. Kto zaś to wszystko posiada także nie jest niczym więcej.
  • Arthur Schopenhauer
    154. rocznica
    śmierci
    Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?
  • Sven Hassel
    2. rocznica
    śmierci
    - W co ty się, kurwa, bawisz? Wiesz, kim ja jestem? Germański żołnierz, to ja! Tankist! Bum bum! I mam w dupie twojego Stalina czy jakiegoś innego cholernego Ruska!
  • Jacqueline Susann
    40. rocznica
  • Wergiliusz
    2032. rocznica
    śmierci
    Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - Niech z naszych kości narodzi się mściciel

Znajdź nas na Facebooku