Okładka książki Jak narysować Smoka Wawelskiego?

Jak narysować Smoka Wawelskiego?

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jak narysować...?". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Czuły Barbarzyńca
typ
papier
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Najnowsza książeczka duetu Pietruszka i Murzyn pozwoli najmłodszym zobaczyć jak łatwo jest narysować Smoka Wawelskiego. Opowiedzą o tym Żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek. Postępujcie zgodnie z instrukcją, a Smok Wawelski pojawi się na twojej kartce. Potrzebujesz kartkę papieru, ołówek, kredkę albo cokolwiek, czym lubisz rysować. Nowością w porównaniu do wcześniejszych pozycji tej serii jest wkładka-kolorowanka ze Smokiem Wawelskim gotowym do pokolorowania.

źródło opisu: Czuły Barbarzyńca, 2012

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Książeczki | 2012-06-17

Dziś coś bardziej przerażającego! W końcu książeczki z serii "Jak narysować" poruszają bardzo wiele ciekawych tematów, więc dlaczego niby wśród nich miałoby zabraknąć smoka?

I w dodatku nie byle jakiego smoka, bo Smoka Wawelskiego! To świetna okazja by przybliżyć maluchom znaną polską legendę i opowiedzieć o niezwykłej odwadze szewczyka Dratewki. Mój synek bardzo lubi słuchać tej historii :)

Jak narysować Smoka Wawelskiego to kolejna zabawna instrukcja dla maluchów z żyrafką Grażynką i ptaszkiem Gwarkiem w roli głównej. Muszę przyznać, że byłam trochę przerażona ilością szczegółów w tym rysunku i na początku zastanawiałam się, czy w ogóle dawać mojemu synkowi tę książeczkę. Czy nie poczekać do momentu, gdy jego rączka nabierze większej wprawy, by rysunek mógł się udać. Jednak gdy pomyślałam jaką radość sprawi mu sama próba narysowania wielkiego smoka, postanowiłam spróbować.

Nikodem uwielbia przerysowywać. Często jego rysunki powstają, gdy synek patrzy na coś i stara się zrobić to...

Kolpka | 2013-02-27
Na półkach: Chcę przeczytać, Dzieci