Święty Ojciec Pio. Nieznane historie cudów, uzdrowień i nawróceń

Il mio amico Padre Pio
978-83-62927-79-1
Ojciec Pio, Religia
religia

Dziennik naocznego świadka świętości Ojca Pio - po raz pierwszy opublikowany po polsku! Unikalne i niepowtarzalne świadectwo o życiu, cudach i śmierci świętego Ojca Pio, złożone przez człowieka, który stał u jego boku przez kilkadziesiąt lat. Autor szczegółowo relacjonuje tez ostatnie godziny doczesnego życia Ojca Pio. Książkę wzbogacono o nigdy wcześniej niepublikowane fotografie św. Ojca...

Książkę wzbogacono o nigdy wcześniej niepublikowane fotografie św. Ojca Pio, pochodzące z prywatnego archiwum Autora.

źródło opisu: http://www.aa.com.pl

źródło okładki: http://www.aa.com.pl

Odzio | 2015-12-20
Przeczytana: 19 grudnia 2015

To moja kolejna książka o św. O. Pio. Tym razem autor przeniósł na papier swoje zapiski związane z tym wielkim świętym. Znajdziemy to wiele prywatnych spostrzeżeń, przeżyć i uniesień. Ile razy czytam o O. Pio to zawsze pozostaje niedosyt i chce się więcej.
Najbardziej bolesny jest fakt, że w samym kościele katolickim był okres kiedy kościół poddał w wątpliwość jego stygmaty i jego świętość. Był podsłuchiwany i zakazano mu odprawiać publicznych mszy świętych i spowiadania wiernych.... Jak widać wszyscy jesteśmy tylko ludźmi...

kasia_krol | 2017-10-15
Kiara | 2016-01-18