Lobo / Judge Dredd

Cykl: Top Komiks (tom 8) | Seria: Top Komiks
Wydawnictwo: TM-Semic
Lobo / Judge Dredd
838806438X
lobo, judge dredd, top komiks,
komiksy
Camillos

PSYCHOLE KONTRA MUTANCI Z PIEKŁA!
Nikt nie jest bezpieczny w Mega-City One, kiedy Sędzia Dredd rozpoczyna polowanie na największego rzezimieszka po tej stronie galaktyki! Nawet Ty!

źródło opisu: TM-Semic, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wkp | 2013-05-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ X

Lobo tym razem przybywa do Mega City 1 w celu zdobycia pieniędzy od zleceniodawcy i naraża się Sędziemu Dreddowi, kilku psycholom, a także wmiesza się w pojedynek z władającą pradawną mocą istotą...

Pamiętam, ze kiedy kupiłem te4n komiks, pełen byłem nadziei. Scenariusz twórcy postaci Dredda i jednego z najlepszych scenarzystów w branży, nie najgorsze rysunki... ale kiedy go przeczytałem byłem rozczarowany. Miałka fabuła, nuda wiejąca ze stron, kiepskie pomysły i brak jakiejkolwiek inwencji .Ot zwykły one shot zrobiony na zamówienie.

I teraz, po 13 latach od lektury, nic się nie zmieniło.

Słaby, słaby i jeszcze raz słaby.

Tylko dla najwierniejszych fanów Lobo, reszta nie ma tu czego szukać.