Skrywana namiętność

Seria: Harlequin Kolekcja
Wydawnictwo: Harlequin
Unspoken Desire
Iza

Frazer Aysgarth i jego znacznie młodsza daleka kuzynka, Rebeka, skrycie w sobie zakochani, rozstali się przed laty w atmosferze podejrzeń i pomówień. Teraz spotykają się ponownie, starsi, bardziej dojrzali, mądrzejsi. Jest jednak ktoś, kto za wszelką cenę nie chce dopuścić do ich ślubu, i zręcznie manipuluje ich emocjami. Czy w takiej sytuacji można odzyskać utracone zaufanie?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Aleksandra | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017

Rebeka przed laty wyjechała z rodzinnej posiadłości Aysgarth w otoczce skandalu dotyczącego jej rzekomego romansu z żonatym kuzynem Rorym.Zgodziła się kłamać o romansie z nim,by Frazer-starszy brat Rory'ego nie dowiedział się,że Rory zdradzał żonę z ówczesną ukochaną Frazera.Chroniąc Frazera Rebeka świadomie zdecydowała się na nienawiść i pogardę,z jaką wtedy ją potraktował,gdyż skrycie kochała się w nim od lat.Jednak po latach powraca na życzenie starej ciotki,by zaopiekować się bliźniętami Rory'ego,podczas gdy ten podróżuje z żoną po świecie.Ale nagły powrót Rebeki wywołuje falę wspomnień i zapomnianych uczuć.Frazer nadal ma żal do niej i myśli,że ona ciągle kocha Rory'ego,boi się przyznać przed samym sobą,że skrzywdził strasznie dziewczynę swoim osądem i traktowaniem,gdyż on również kocha ją od lat.Nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje,że Frazer ogłasza zaręczyny z Rebeką.Gdy poznaje wreszcie prawdę o wydarzeniach sprzed lat,musi wymyślić sposób,by odzyskać zaufanie Rebeki,a...

Tauriel | 2017-07-10
Natalia_Łuczak | 2016-07-16