Szczęśliwe dziedzictwo

Seria: Harlequin Kolekcja
Wydawnictwo: Harlequin
Payment Due
Iza

Tania przez wiele lat samotnie zmagała się z losem w wielkomiejskim slumsie. Wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście - otrzymała w spadku kamienicę w malowniczym miasteczku Appleford, w której postanowiła otworzyć sklep. Teraz marzy jedynie o tym, by wieść spokojne życie. Jednakże wszystko wskazuje na to, że zamiast tego czeka ją ko.nflikt z tajemniczym miejscowym notablem, który wysuwa pod jej adresem poważne oskarżenia

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie