His Wicked Kiss

Okładka książki His Wicked Kiss Gaelen Foley
Okładka książki His Wicked Kiss
Gaelen Foley Wydawnictwo: Ivy Press Cykl: Książę (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Książę (tom 7)
Ivy Press
2006-04-25
2006-04-25
0-345-48010-4

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Świetna książka, warto przeczytać .

Świetna książka, warto przeczytać .

Zaczyna się od przeciwności - ona chce na salony i znaleźć męża, on odwrotnie - nie ma zamiaru i woli niebezpieczeństwo. I jak to w romansie, oczywiście budzi się miłość. Dobra na ciepły wieczór ale raczej szybko ucieknie z pamięci.

Jeśli spodziewacie się zaskakującej fabuły, to nie ten adres. Można by nawet przymknąć na to oko, ale moja lista zażaleń jest zdecydowanie dłuższa. Nie twierdzę, że jest to najgorsza powieść, jaką w życiu przeczytałam, ale wiele rzeczy mi w niej nie pasuje (chociaż nie było tak od początku). Książka do momentu wyjazdu Eden i Jacka z Irlandii była bardzo interesująca, ale później olaboga (ani ładu ani składu). Po pierwsze autorka serwuje nam durną kłótnię głównych bohaterów, okraszoną durnymi argumentami i ciągnąca się (nie wiadomo po co) przez kilka rozdziałów, by na koniec zakończyć ją tak samo durnie jak się zaczęła. Po drugie, po cholerę wprowadzać do fabuły dwa "problemy" (które jak w każdym romansie mają wprowadzić odrobinę niepewności o związek głównych bohaterów),kiedy można by zakończyć na jednym, tym bardziej logicznym dotyczącym działalności Jacka. Ponieważ ten drugi uwierzcie mi na słowo jest jednym z najbardziej denerwujących wątków ever (z najbardziej denerwującym bohaterem ever),które psują czytelnikowi tylko nerwy. Po trzecie, po jakie licho wprowadzać do romansu cenzurę (we wiadomych momentach). Moim skromnym zdaniem skoro pisze się tego typu książkę, która z założenia jest skierowana do dorosłych odbiorców (którzy przypuszczalnie wiedzą co to seks i nie wydaje mi się, by nadal wierzyli, że dzieci przynosi bocian albo znajduje się je w kapuście),więc po co omijać poniekąd najważniejsze i przenosić czytelnika do rzeczywistości zaraz po stosunku, kiedy tak naprawdę ja nie wiem czy oni są szczęśliwi, bo było dobrze, czy są szczęśliwi, bo tak wypada. Na plus chemia pomiędzy Eden i Jackiem, którą czuje się przez większość powieści i z zapartym tchem kibicuje się ich uczuciu. Gdyby nie to, że od połowy książka jest do luftu dałabym 8 gwiazdek, a tak daję tylko naciągane 6 z wielkiej sympatii dla całego rodu Knight'ów.

Eden ma już dość życia w amazońskiej dżungli i chce wracać do Anglii.Jednak jej ojciec się na to nie zgadza.Eden przypadkowo poznaje kapitana Jacka który wypływa do Londynu.Próbuje przekonać go by zabrał ją ze sobą,on jednak nie zgadza się.Eden znajduje sposób i ukrywa się na statku Jacka.Mijają dnia a Eden zostaje zdemaskowana.Od tej pory na statku wszystko się zmienia.Choć z początku Jack nie jest zadowolony z pasażera na gapę,to jednak w końcu zakochuje się.Biorą ślub.Teraz tak naprawdę układa się idealnie.Jednak wszystko co dobre szybko się kończy.Oboje muszą stanąć oko w oko z rodzina Jacka i całym Londynem.Nawet nie wiedzą,że ojciec Eden wraz z szaleńczym asystentem wyruszają w pogoń za nimi.Powieść wciągającą i bardzo dobrze się czyta.

Miło było aż szkoda że się tak szybko skończyła.

Miło było aż szkoda że się tak szybko skończyła.

Kurcze, czy ktoś z Was potrafił się odnaleźć w tych wszystkich nazwach roślin tropikalnych, jakie zostaly w tej powieści przedstawione? Ja też nie! Ale w trakcie czytania, zapomina się o tym zupełnie, poznając bohaterów. Eden to nieustraszona, dzielna dziewczyna, natomiast Jack ujął mnie w 100%. Piracki uśmiech, odważny, waleczny, ale też czuły. Boska para!

Na półkach: , , , , , ,

Cykle:
Książę (tom: 7)
Romans historyczny w roli głównej bohaterowie oryginalni. On kapitan statku,który woli niebezpieczeństwo niż salony, Ona wychowana w dżungli marzy o balach.

Cykle:
Książę (tom: 7)

Chcąc odpocząć od kryminałów sięgnęłam po romans historyczny "Kusicielski pocałunek" od pierwszej strony książki mnie wciągnęła, zaintrygowała bardzo, fajnie napisana, fabuła bardzo ciekawa, fajne postacie.
Dobry romans, przyjemnie się czyta przy ciepłej herbatce,wciągający, wspaniały relaks zapewniłam sobie na miły wieczór!!!

Nic zaskakującego i godnego polecenia.....

Nic zaskakującego i godnego polecenia.....

Jedna ze słabszych pozycji tej autorki. Męcząca główna bohaterka.

Jedna ze słabszych pozycji tej autorki. Męcząca główna bohaterka.

• Romans historyczny
  • Romans historyczny