Złota fontanna

Golden Fountain. The Complete Guide to Urine Therapy
978-837377-522-0
zdrowie, medycyna
Scarlett

Urynoterapia – picie oraz stosowanie zewnętrzne własnego moczu jako elementu leczniczego – jest starożytną, wschodnią tradycją, która zyskuje coraz większą popularność na zachodzie. Coen van der Kroon po raz pierwszy miał okazję przekonać się o jej dobroczynnych skutkach podczas pobytu w Indiach w 1990 roku. Aby zgłębić jej historię, stosowanie i skuteczność, wyruszył w długą podróż po świecie. Ta książka stanowi owoc jego wieloletniej pracy.
Teraz każdy z nas może skorzystać z metody leczenia i utrzymywania dobrego stanu zdrowia przy wykorzystaniu swojego moczu. Autor podejmuje temat z wrażliwością, która jest konieczna do przełamywania wewnętrznych oporów i pokonywania uprzedzeń. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące zdrowotnych właściwości wytworu naszych nerek.

Z tej książki dowiesz się, jak za pomocą urynoterapii możesz pokonać zarówno niegroźne dolegliwości, jak i poważne choroby. Okazało się bowiem, że mocz znacząco zwiększa szanse na wyleczenie z nowotworów czy wyeliminowanie objawów AIDS. Zewnętrzne zastosowanie tego złocistego panaceum może z kolei pomóc pokonać choroby i niedoskonałości skórne.

źródło opisu: http://www.talizman.pl

źródło okładki: http://www.talizman.pl

Tetiisheri | 2012-11-18
Przeczytana: 11 listopada 2012

Urynoterapia to jedna z dość kontrowersyjnych, ale chyba też najstarszych metod medycyny naturalnej. Ci, którzy ją stosują, są przekonani, że własny mocz to cenny lek na różnorakie dolegliwości. Zwolennicy urynoterapii uważają, że zawiera on wiele korzystnych dla zdrowia substancji, a wśród nich znajdują się witaminy, składniki mineralne, hormony i enzymy. Jak podaje portal kobieta.pl „wielką siłą leczniczą moczu jest mocznik, który ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwnowotworowe. Substancje toksyczne, znajdujące się w niewielkich ilościach w moczu, mają podobno działanie zbliżone do leków homeopatycznych”.

Do grupy zwolenników urynoterapii należy autor publikacji zatytułowanej „Złota fontanna”. W książce tej Coen van der Kroon opisuje jak rozpoczęła się jego podróż po urynoterapii. Autor po zapoznaniu się z licznymi publikacjami, które znalazł na temat tej dziedziny medycyny postanowił jeszcze bardziej zgłębić wiedzę w tym zakresie i odbył podróż do Indii, by tam zbierać...