Hazardzistka

Seria: Romans [Phantom Press]
Wydawnictwo: Phantom Press
Gambler's lady
Avadoro

Nick Santos szuka kobiety, z którą mógłby stworzyć pozory szczęśliwej rodziny i tym samym uniemożliwić swojej byłej żonie sprawowanie opieki prawnej nad ich czteroletnią córeczką Cherry. Kim Reynolds szuka pieniędzy, sponsora i marzy o tym, aby założyć prywatny salon gimnastyczny. Dltego rozpoczynapracę w kasynie. Jego właścicielem jest Nick. Nowa pracownica wydaje mu się być kobietą, której poszukuje. Proponuje więc jej grę, której stawka z jednej strony są pieniądze na salon gimnastyczny, z drugiej - zgoda na pozorne małżeństwo.

źródło opisu: Phantom Press International, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie