978-83-7565-168-3
Anna

...to opowieść o zamku Montresor we Francji, będącym od 1849r. w posiadaniu polskich rodów Branickich i Reyów. Dzięki książce Czytelnik ma wrażenie, że razem z bohaterami siedzi przy jednym stole i przysłuchuje się rozmowie, do której dołączają coraz młodsi przedstawiciele rodziny. Może czuć polsko-francuską atmosferę miasteczka, które żyje swoim rytmem, jakby poza czasem i przestrzenią.Montresor- polski zamek nad Loarą; Montresor- przedwojenny dwór w XXI wieku; Montresor- polska wyspa we Francji.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!