Sztuczne sieci neuronowe

Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
9788320434873
Ubiquit

W wydaniu tym, tak jak poprzednio, przedstawiono wybrane informacje o fizjologii układu nerwowego człowieka, elementy opisu sieci neuronowych metodami mechaniki statystycznej, właściwości i zastosowania sieci Hopfielda, sieci komórkowych oraz sieci chaotycznych, metody badania i nieliniowe dynamiczne właściwości sieci neuronowych, zastosowania sieci komórkowych w konstrukcji inteligentnych systemów bezpieczeństwa.

źródło opisu: WNT, 2007

źródło okładki: bd