Sztanga, hantle i sztangielki

Wydawnictwo: Alma-Press
8370203396
sport

Książka ta jest adresowana do osób uprawiających fitness, zarówno początkujących, jak i doświadczonych. Pomoże w profesjonalnym kształtowaniu indywidualnego programu ćwiczeń ze sztangą i sztangielkami. Po raz pierwszy przedstawiono w niej też compound moves, czyli sekwencje złożone z pojedynczych ćwiczeń, które w krótszym czasie efektywnie trenują kilka grup mięśni. Zawartość książki obejmuje m.in.: podstawy treningu siłowego ze sztangą i sztangielkami, sprzęt, anatomię człowieka, obszerny katalog ćwiczeń, zawierający compound moves, optymalne jednostki treningowe, planowanie treningu i kierowanie nim.

Gacek5 | 2015-11-25
atram_78 | 2013-02-17