Podstawy masażu

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
837184235x
poradniki

Umiejętnie wykonany masaż jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, przynoszącym ulgę w wielu dolegliwościach. Należy jednak znać wszystkie przeciwwskazania i wskazania do stosowania poszczególnych technik.Książka uczy podstawowych zasad i technik masażu. Uświadamia związek między dotykiem i oczekiwaną odpowiedzią ciała. Podkreśla, że osoba masująca musi być przygotowana do oddania energii, a masowany do jej przyjęcia.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015