Jaka szkoda, że już weekend. 24 metody motywowania pracowników - kierownie zespołem w nowoczesnej firmie

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Ta książka dostarcza dwudziestu czterech kreatywnych, gotowych do natychmiastowego zastosowania narzędzi i technik, pomagających wzbudzić entuzjazm, wyzwolić energię i podnieść morale pracowników. Znajdziesz w niej wypróbowane metody, które pozwolą ci:Postępować tak, aby pracownicy czuli się partnerami ? Zachęcać do inteligentnego podejmowania ryzyka ? Proponować dodatki motywacyjne ? Zdawać sobie sprawę z korzyści podnoszących morale ? Budować zaufanie ? Przekazywać władzę pracownikom ? Zachęcać pracowników do brania odpowiedzialności ? Atakować czynniki demotywujące ? Zatrzymywać dobrych pracowników.Jaka szkoda, że już weekend zawiera przyjazne dla pracowników i zorientowane na wyniki strategie, stosowane przez Disneya, Starbucksa, Levi Straussa i wiele innych światowej klasy firm. Pozwolą ci one doszlifować umiejętności wydobywania potencjału z każdego pracownika, budowania i utrzymania ducha pracy zespołowej w firmie oraz przyniosą wymierne korzyści firmie i wpłyną na twoją karierę menedżera.

Michał Bagiński | 2015-03-20
Na półkach: BIZNES, Przeczytane