122 porady. Word

Wydawnictwo: Mikom
Word, MS Word

Książka powstała w odpowiedzi na zainteresowanie czytelników samodzielnym tworzeniem różnorodnych dokumentów edytorze tekstu Word. Zawiera ona zbiór porad, które stanowią skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów przed jakimi stają użytkownicy programu w swojej codziennej praktyce.Czytelnik poszukujący rozwiązania specyficznego problemu lub odpowiedzi na konkretne pytanie może dokładnie przejrzeć spis treści lub znaleźć odpowiednie hasło w zamieszczonym na końcu książki indeksie. Z poszczególnymi tematami można się również zapoznawać w kolejności ich występowania. Większość wyjaśnień opiera się na konkretnych przykładach, co stwarza wiele okazji do samodzielnej pracy z programem.W książce nazwy poleceń menu i przycisków oraz rysunki są zgodne z najnowszą wersją edytora Word, czyli z wersją Word 2003.

myszkulka | 2011-07-24
Rafal | 2011-03-22