Jak nie wpaść w depresję. 40 szkodliwych przesądów, które zatruwają nam życie

Tłumaczenie: Jacek Bielas
Wydawnictwo: WAM
Don't believe it for a minute! Forty toxic ideas that are driving you crazy
poradniki

Czytając i wykorzystując materiał zawarty w tej książce, sami odkryjecie przesądy, które ograniczają wasze życie. A co więcej, stosując się do przedstawionych tutaj różnych środków zaradczych będziecie mogli wyzwolić spod ich władzy i oczyścić swoje myslenie, wytyczając tym samym drogę do bardziej wyważonego, psychologicznie zdrowszego i satysfakcjonującego przeżywania codzienności, a co za tym idzie odzyskać radość życia.

Aleksandra | 2016-09-24
Przeczytana: 19 września 2016