Powrót Sunny

Seria: Namiętności
Wydawnictwo: Phantom Press
Sunny Chandler's return
Karin

Sunny Chandler po trzech latach nieobecności powraca do rodzinnego miasteczka, aby uczestniczyć w ślubie swej najlepszej przyjaciółki. Kilka dni przed uroczystością weselną w miasteczku odbywa się wielkie przyjęcie, na które Sunny zostaje również zaproszona. Tam zwraca na nią uwagę miejscowy Casanova - Ty Beaumont. Ponieważ Sunny pozostaje obojętna na jego zaloty, Ty zakłada się z przyjacielem o skrzynkę whisky, że w ciągu tygodnia zdobędzie nieprzystępną dziewczynę. Nie wie jednak, że "podbój" ten może okazać się niełatwy. Kilka lat wcześniej Sunny bez podania powodu uciekła z własnego ślubu, pozostawiając osłupiałych rodziców, narzeczonego i gości w kościele...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

ann963 | 2018-11-04
Przeczytana: 03 maja 2015

Sandra Brown - "Powrót Sunny"/"Sunny Chandler's Return"

Sunny (29) + Ty

*1987

Anna Baj | 2017-06-19

Przezabawna historia miłosna , polecam

verielle | 2016-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2016

Tak jak książki nie ocenia się po okładce, tak autora nie powinno oceniać się po jednym "dziele".
Przysięgam, że się starałam, jednak nawet nie mogłam dobrnąć do połowy książki, więc nie wystawię oceny. Niesamowicie mnie nudziła i irytowała.
Być może to moja wina, być może wybrałam jedną z słabszych książek i są lepsze, ale ta przekonała mnie wystarczająco, by nie sięgać więcej po pozycje tej autorki i nie marnować czasu, kiedy mogę sięgnąć po coś bardziej mnie interesującego. Tak jak poprzednia książka, którą przeczytałam ("Upadek Adama") była dość przyjemna, tak ta wręcz przeciwnie. Nie będę oceniać autorki, po prostu jej książki będę omijać szerokim łukiem.
Osobiście nie polecam, to po prostu nie moja bajka.

Małgorzata Chabzda | 2014-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2014

Jak dla mnie słaba czytanka na godzinę czasu. Romansidło jakich wiele na naszym rynku. Szybko się czyta jak również szybko się zapomina. Trochę mnie zirytowała ta historyjka dlatego ocena słaba. Sandra Brown się nie popisała.