Merchandising. Projektowanie Przestrzeni Sklepu

Wydawnictwo: Arkady
Visual merchandising : window and in-store displays for retail
sztuka
dzoana

Celem niniejszej publikacji jest przekazanie wiedzy i doświadczeń z zakresu merchandisingu osobom pragnącym wykonywać ten zawód. Znajdą tu one zarówno informacje na temat sztuki aranżacji wystaw, jak i wystroju wnętrz, oraz poznają narzędzia, które pomogą im odnieść sukces. Analizując przedstawione w tej książce studia sklepów, specjalne wykresy oraz przykłady najciekawszych ekspozycji z różnych miejsc świata, przyszli wizualni merchandiserzy dowiedzą się, jak umacniać wizerunek marki oraz zachęcić klientów do dokonywania zakupów.

źródło opisu: Wydawnictwo Arkady, 2008

źródło okładki: http://www.arkady.com.pl/product/7348.html